فیلترهای اختصاصی نوسانی و کوتاهمدت

فیلترهای اختصاصی نوسانی و کوتاهمدت

فیلترهای اختصاصی بورس بوک متشکل از 3 فیلتر با استراتژی های بسیار قوی می باشند که ماحصل دو دهه تجربه عملی در بورس می باشند.

محصولات مهم این فیلتر

*فیلتر خرید همراه با روند

این فیلتر استراتژی کم ریسک همراه با روند را رصد می کند و نمادهایی که در روند صعودی قرار گرفته اما وارد فاز اصلاحی شده و با توجه به وضعیت تقاضا و عرضه و ارزش ذاتی سهم پتانسیل رشد زیادی را دارا می باشند.

*فیلتر سهام کوچک برای بلندمدت

بخشی از فیلتر این استراتژی را یک فیلتر از قبل نوشته شده را تشکیل می دهد که  این فیلتر برای استراتژی کف قیمت و افزایش زیاد حجم آنهم برای نمادهای کوچک که برای بلندمدت مناسبند  بازنویسی شده است.

اگر در نمودار قیمت و حجم دقت کنید اکثر نمادها در کف قیمتی ناگهان دچار افزایش حجم می شوند و بعد وارد فاز صعودی می گردند این فیلتر علاوه بر رعایت این شرط نمادهایی که از لحاظ استکاستیک در وضعیت مناسبی قرار دارند را فیلتر می کند.

*فیلتر ترکیبی شاخص های مهم بورس

این فیلتر مدت زمان زیادی هست که نوشته شده است اما از آنجا که قبلا یکی از کلاهبرداران مبادرت به سرقت یکی از فیلترهای ما در کنار دهها فیلتر از دیگر دوستان استراتژیست و انتشار آن بنام خودش آنهم با قیمت 200 برابری کرده بود ترجیح دادیم ابتدا این فیلتر را ثبت و مجوز انتشار آن را دریافت نماییم تا در صورت سرقت بتوانیم از طریق محاکم قضایی پیگیری کنیم.

این فیلتر همزمان نمادهایی که دارای شرایط استراتژی ایچیمیکو  (برای اولین بار نوشته شده)  و استراتژی CCI و استراتژی ویلیام  می باشند را رصد می کند و برای خرید کوتاهمدت مناسب می باشند.

توجه: کلیه فیلترها ثبت شده و فروش مجدد آن پیگرد قضایی دارد.

فیلترها بروز رسانی شده اند

رفع مسیولیت:

با توجه به اینکه  در بورس صددرصد بی معنی می باشد و حتما برای اطمینان از سوددهی از دیگر شاخص ها همانند اندیکاتورها و تحلیل بنیادی و…. استفاده نمود مسیولیت هر گونه سود و زیان بعهده نویسندگان فیلتر نیست و همچنین طبق قانون تجارت الکترونیکی در خصوص محصولات دیجیتال امکان عودت وجه وجود ندارد.

 

RIAL 8,500,000 – خرید