نرم افزارهای تحلیلی تکنیکال بورس

چنگال آلن آندری در تحلیل تکنیکال
ژانویه 1, 2019
آموزش بورس
دسامبر 15, 2019

نرم افزارهای تحلیلی تکنیکال بورس

در این قسمت مهمترین نرم افزارهای کاربردی در بورس همراه با راهنمای نصب و آموزش هر کدام را ارایه نموده ایم این محصول شامل موارد زیر می باشد.

نرم افزار ادونس گت (Advanced GET)

از جمله نرم افزارهای شمارنده امواج می باشد که از مزایای زیادی برخوردار است.

در این نرم افزار امواج به صورت اتوماتیک و با تشخیص خود نرم افزار شماره گذاری می شوند ضمن اینکه پارامترهای ویژه ای چون PTI ،Elliott Triger، شماره گذاری های مختلف، JTI، خطوط گن، چنگال های آندرو و غیره این نرم افزار را از دیگر نرم افزارها متمایز می سازد.

این نرم افزار یکی از نرم افزار های پیشرفته در زمینه تحلیل تکنیکال است که با برخورداری از ویژگی های منحصر به فرد، توانسته جایگاهی ویژه ای در میان معامله گران حرفه ای بازارهای مالی پیدا کند. هرچند خطری که کاربران را در این خصوص تهدید می کند، عدم شناخت کافی به اصول نرم افزار و نحوه ارزیابی آن است که ممکن است موجب ایجاد ابهاماتی در تحلیل شود. اما با استفاده از این دوره آموزشی می توانید این ابهامات را برطرف نموده، و استفاده ای اصولی از نرم افزار داشته باشید

نرم افزار مارکت وریور

اگر میخواهید با روش های گن و یا اندروز کار کنید نرم افزار مارکت وریور یک نر افزار بسیار خوب برای این کار کار است.این نرم افزار، نرم افزاریست تخصصی در ابزارهای گن و چنگال اندروز، با قابلیتهای اتوماتیک و دستی برای بازارهای مالی از جمله بورس ایران، با فراخوانی بسیار ساده دیتا می باشد.

market

نرم افزارMotive wave

نرم افزار موتیو ویو (MotiveWave) یکی از نرم افزارهای یک شرکت آمریکایی است که علاوه بر دارا بودن ابزارهای مختلف تحلیل تکنیکال از ابزارهایی برای تحلیل الیوت برخوردار می باشد. این نرم افزار دارای هزینه بسیار زیادی است. عمده کاربران این نرم افزار بانک ها، کارگزاری های بزرگ دنیا و همچنین شرکت و صندوق های سرمایه گذاری می باشند. از مزایای این نرم افزار دارا بودن ابزارهای مناسب برای شمارش امواج الیوت هم بصورت دستی هم بصورت اتوماتیک می باشد. و همچنین برای کسانی که الگوهای هارمونیک کار می کنند درصدهای هر بازو را بصورت اتوماتیک محاسبه می کند و خلاصه یک نرم افزار تمام عیار است. این نرم افزار هم برای بورس تهران هم بورس بین الملل کاربرد دارد و تنها چالش کار با این نرم افزارها تهیه و ورود دیتا به آن است. این نسخه بدون نیاز به نصب می باشد.

MetaStock Pro

نرم افزار متا استاک یکی از بهترین و قدیمی ترین نرم افزار های تحلیل تکنیکال میباشدکه توسط شرکت تامسون رویترز ساخته شده است،که به دلیل قابلیت های بالای این نرم افزار مانند چارت های رنکو که در کمتر نرم افزار های معاملاتی دیده میشود، در سطح جهانی بسیار مطرح شده است که شما میتوانید نمودار تمامی بازار ها مانند بازار جهانی و بورس ایران و … در این نرم افزار مشاهده کنید

1movingAverageCross

داینامیک تریدر

نرم افزار داینامیک تریدر (Dynamic Trader) یکی از قوی ترین نرم افزارهای تحلیلی است که ابزارهای ویژه موج شماری و تحلیل زمانی را در خود دارد. نرم افزارداینامیک تریدر که بیش از 15 سال است در زمینه ارائه بستر مناسب تحلیل برای تحلیلگران تکنیکال عمل می کند و یکی از بهترین ابزار های تحلیل تکنیکال بازار است. این نرم افزار توسط تیم نرم افزاری رابرت ماینر تولید شده و تاکنون ورژن های مختلفی از آن تولید و معرفی شده که در زیر لینک بهترین و کامل ترین نسخه های موجود بصورت کرک شده جمع آوری شده.

این نرم افزار هم برای بورس تهران هم بورس بین الملل کاربرد دارد و تنها چالش کار با این نرم افزارها تهیه و ورود دیتا به آن است.

آمی بروکر

نرم افزار نرم افزار آمی بروکر (amibroker) بین تحلیلگران بورس ایران بیشترین محبوبیت را دارد و به لحاظ امکانات یکی از قدرتموند ترین نرم افزارهای تحلیلی قلمداد می گردد. این نرم افزار هم برای بورس تهران هم بورس بین الملل کاربرد دارد و تنها چالش کار با این نرم افزارها تهیه و ورود دیتا به آن است.

دانلود AmiBroke 6.2.1 با کرک سالم

آمی بروکر 6.2 با کرک و فیلم آموزش

نرم افزار ال ویو (elwave) محصول شرکت  Prognosis هلند است و جزو نرم افزار های تحلیلگر اتوماتیک حساب می آید. . این نرم افزار که بر اساس نظریه امواج الیوت به تحلیلگران کمک می کند تا بتوانند موج شماری سهام را انجام موتور تحلیلی این نرم افزار قادر است ظرف چند دقیقه تا 5000 موج را بررسی و شناسایی کند و سپس الگوهای مناسب را در قالب سناریو های احتمالی و بر حسب احتمال وقوع آنها، طبقه بندی و به کاربر ارائه دهد.

این نرم افزار هم برای بورس تهران هم بورس بین الملل کاربرد دارد و تنها چالش کار با این نرم افزارها تهیه و ورود دیتا به آن است.

دانلود ELwave 10 با کرک و راهنمای نصب

فیلم آموزشی انتقال داده ها به ELwave 10

نرم افزار MTP redirector

نرم افزار MTP redirector برای مدیریت معاملات و امکانات متنوع دیگر در بازارهای جهانی کاربرد دارد که در زیر به قسمتی از آنها اشاره می کنیم:

● شمارش اتوماتیک امواج براساس الیوت.
● یافتن الگوریتم ها و الگوهای بخصوص ترید از پیش ساخته شده.
● محاسبه دستی و اتوماتیک ریسک به ریوارد پوزیشن و همچنین محاسبه اتوماتیک قیمت تارگت.
● از قابلیت های بخصوص این نرم افزار میتوان به اندیکاتور VSA که میتواند یک ابزار برای تریدر های حرفه ای برای اعلام محل های خرید و فروش و محل های برگشت قیمت باشد.

MTPv6-1024x650

دانلود MTP redirector

آموزش انتقال دیتای جهانی

آموزش انتقال دیتای بورس ایران به mtp

توجه خیلی مهم:وقتی نرم افزاری را کرک می کنید حتما برنامه را در فایروال ویندوز قرار دهید (آموزش آنرا در گوگل سرچ کنید) تا ارتباط برنامه با سرور اصلی خود قطع شود و برنامه و کرک آن از کار نیوفتد همچنین برنامه ها را به هیچ عنوان آپدیت نکنید.

اندیکاتورهای انتقال داده ها از متاتریدر4 و 5 به سایر نرم افزارها شامل

برای کار کردن با نرم افزارهای تخصصی نظیر داینامیک تریدر، ادونس گت و یا موتیو ویو شما نیاز دارید دیتا را از متاتریدر به آنها انتقال دهید. برای این کار اندیکاتور های مختلفی نوشته شده که این کار را برای شما انجام می دهند و در اصل وظیفه آنها تولید فایلهای prn است. در این مطلب ما برای شما این اندیکاتور ها را جمع آوری کرده ایم.

راهنمای اندیکاتور انتقال دیتا از متاتریدر 4 به سایر نرم افزارها

راهنمای اندیکاتور انتقال دیتا از متاتریدر 5 به سایر نرم افزارها

DT_Data_Exporter_v01 برای متاتریدر4

DT_Data_Exporter_v02 برای متاتریدر4

Elliot_Confirmبرای متاتریدر4

Elliot_Confirmبرای متاتریدر5

انتقال داده متاتریدر4 به ویژه نرم افزار ادونس گت برای خروجی تایم فریم های زیر روزانه

HistoryData_MTPبرای متاتریدر4

DT_getdata_em_at_v1.0برای متاتریدر4 که بایددر پوشه اکسپرت قرار دهید

Data Exporter By M.Jبرای متاتریدر5

توجه: عنایت به  اینکه دانلود  این نرم افزارها بخش زیادی از منابع سرور و هاست را میبرد لذا  دانلود کل مجموعه  برای خریداران یکی  از محصولات سایت بجز درگاههای بانکی رایگان می باشد و با وارد نمودن کد تخفیف که به همراه رسید خرید دیگر محصولات ارسال می گردد به رایگان کل مجموعه را دانلود نمایند و دیگر عزیزان با پرداخت هزینه بسیار جزیی بعنوان هزینه سرور و هاست می توانند انها را دانلود نمایند.

بعد از وارد نمودن کد واعمال آن با تصویر زیر روبرو می شوید که با کلیک روی هرکدام می توانید فایل های کم حجم را دانلود نمایید

لیست دانلود به ترتیب

 • دانلود ادونس گیت
 • دانلود نصب و سریال نرم افزارMotive wave
 • آموزش انتقال دیتا به مارکت وریور
 • نصب و سریال MarketWarrior 4
 • دانلود داینامیک ترید
 • دانلود نسخه 7 داینامیک ترید
 • دانلود کرک داینامیک ترید 7
 • دانلود برنامه متااستوک با سریال
 • راهنمای اندیکاتور انتقال دیتا از متاتریدر 4 به سایر نرم افزارها
 • راهنمای اندیکاتور انتقال دیتا از متاتریدر 5 به سایر نرم افزارها
 • DT_Data_Exporter_v01 برای متاتریدر4
 • DT_Data_Exporter_v02 برای متاتریدر4
 • Elliot_Confirmبرای متاتریدر4
 • Elliot_Confirmبرای متاتریدر5
 • انتقال داده متاتریدر4 به ویژه نرم افزار ادونس گت برای خروجی تایم فریم های زیر روزانه
 • HistoryData_MTPبرای متاتریدر4
 • DT_getdata_em_at_v1.0برای متاتریدر4 که بایددر پوشه اکسپرت قرار دهید
 • Data Exporter By M.Jبرای متاتریدر5
 • دانلود AmiBroke 6.2.1 با کرک سالم
 • آمی بروکر 6.2 با کرک و فیلم آموزش
 • دانلود ELwave 10 با کرک
 • دانلود راهنمای نصب ELwave 10
 • فیلم آموزشی انتقال داده ها به ELwave 10
 • دانلود MTP redirector
 • آموزش انتقال دیتای جهانی
 • آموزش انتقال دیتای بورس ایران به mtp

2 دیدگاه ها

 1. منصور نادری گفت:

  ابتدا تشکر بابت زحماتی که کشیدین و کرک فعال سازی و همراه آموزش نصب و نحوه انتقال داده ها برای دانلود در اختیار ما گذاشتید.
  و برای کاربران عرض کنم نرم افزارهای بالا را اگر چه ممکن هست با جستجو در اینترنت بتوانید به رایگان دانلود کنید اما هیچکدام کرک یا سریال فعالسازی ندارند و مهمتر اینکه برای آموزش آنها باید ساعت ها اینترنت را جستجو نمایید
  ارزش این مجموعه خیلی خیلی بیشتره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code